Wielkie Derby Śląska: Emocjonujący Wyjazd UKS Maksymilian Cisiec!

W sobotę, 16 marca 2024 roku zawodnicy z UKS Maksymilian Cisiec z wszystkich kategorii wiekowych mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w jednym z najbardziej elektryzujących wydarzeń piłkarskich naszego regionu – Wielkich Derbach Śląska, gdzie na Stadionie Śląskim w Chorzowie zmierzyły się drużyny Ruch Chorzów i Górnik Zabrze.

Wyjazd ten był nie tylko świetną okazją do kibicowania, ale również doskonałą lekcją sportowej rywalizacji i drużynowego ducha. Dzięki zaangażowaniu i pasji, nasi młodzi sportowcy mogli na własne oczy zobaczyć, jak na najwyższym poziomie wygląda piłkarska rywalizacja i jak ważne w sporcie są determinacja oraz współpraca.

Chcielibyśmy z całego serca podziękować Piekarni Kazimierz Dziedzic z Ciśca, która wsparła naszą drużynę, dostarczając pyszne bułki, które stały się podstawą prowiantu dla naszych zawodników. Ogromne słowa uznania kierujemy również do Pani Barbary Dudka Kotrys, która z niezwykłą starannością i zaangażowaniem przygotowała z tych bułek smaczne posiłki dla naszych uczestników.

Ten wyjazd na Wielkie Derby Śląska na pewno na długo zostanie w pamięci naszych młodych sportowców.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyjątkowego wyjazdu, i czekamy na kolejne emocjonujące wydarzenia z udziałem naszych zawodników!