Zmiany w sztabie szkoleniowym UKS Maksymilian Cisiec

Zarząd UKS Maksymilian Cisiec informuje, iż w czwartek 4 stycznia 2024 roku, przyjął dymisję złożoną po ostatnim ligowym meczu przez dotychczasowego trenera pierwszej drużyny – Sebastiana Szczotkę. Chcemy serdecznie podziękować trenerowi, za osiągane wyniki sportowe i za cały jego wkład włożony w rozwój naszego klubu. Sebastianowi życzymy wszelkiej pomyślności w dalszej karierze trenerskiej, sędziowskiej jak również w życiu prywatnym. Wszystkiego dobrego Trenerze!

Jednocześnie informujemy, iż na stanowisko pierwszego trenera powołany został Ryszard Kłusek, który już w tym tygodniu rozpocznie z drużyną okres przygotowawczy do rundy wiosennej.

Nowy trener naszego klubu to doświadczony szkoleniowiec, który w swojej karierze pracował m.in. w takich klubach jak: Podbeskidzie Bielsko Biała, Wisła Puławy, Pogoń Siedlce, Flota Świnoujście, MRKS Czechowice Dziedzice, Góral Żywiec, Beskid Skoczów, czy LKS Czaniec.
Nowemu szkoleniowcowi życzymy powodzenia i samych sukcesów w żółto-zielonych barwach!