Arcyważne zwycięstwo nad Jeleśnianką

W dniu dzisiejszym o godzinie 13:00 UKS Maksymilian Cisiec podejmował na własnym boisku zespół LKS Jeleśnianka Jeleśnia.

Spotkanie rozpoczęło się fatalnie dla naszej drużyny, gdyż już w 5 minucie goście wyszli na prowadzenie wykorzystując rzut karny podyktowany przez arbitra. Z upływem kolejnych minut nasz zespół zyskiwał jednak przewagę, którą udało się nam w 20 minucie zamienić na bramkę. Strzelcem Serhii Kamenev.
Do przerwy gra toczyła się w środku pola i żadna z drużyn nie stworzyła sobie klarownych sytuacji, aby wyjść na prowadzenie.

Po zmianie stron od początku odważniej zaatakował UKS, jednak wynik nie ulegał zmianie. W 80′ minucie goście mieli znakomitą okazję, aby wyjść na prowadzenie. Arbiter po raz drugi w tym meczu wskazał na 11 metr, ale tym razem zawodnik gospodarzy przestrzelił.

W 85 minucie, kolejna akcja Ciśca zakończyła się w końcu trafieniem. Mateusz Motyka precyzyjnym strzałem z 15 metra umieścił piłkę w siatce. W 88 minucie swoje drugie trafienie dołożył jeszcze Serhii Kamenev i ustalił wynik na 3-1.

 

Raport pomeczowy