Zwycięstwo na inaugurację

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu zespół UKS Maksymilian Cisiec pokonał na inaugurację rundy wiosennej LKS Sokół Słotwina 3-2.

Początek spotkania to wyrównana walka w środku pola. W pierwszym kwadransie obie drużyny stworzyły sobie po jednej dogodnej sytuacji do zdobycia gola, jednak bramki w tym czasie nie padły. W 25 minucie nasz zespół przeprowadził jednak składną akcję, którą golem zakończył Janusz Liszka. Z prowadzenia cieszyliśmy się jednak krótko, bo już 30 minucie wyrównał Daniel Janoszek. Do przerwy więcej goli nie padło.

Początek drugiej połowy to znowu wyrównana walka z obu stron, którą w 56 minucie na swoją szalę przechyliła nasza drużyna. Po bramce Kamila prowadziliśmy 2-1, a w 62 minucie było już 3-1, gdyż prowadzenie podwyższył Stanisław Kupczak.

Goście w 82 minucie za sprawą Bartłomieja Wandzla zdobyli kontaktową bramkę. Jak się okazało było to ostatnie trafienie w tym meczu.

UKS Maksymilian Cisiec pokonał LKS Sokół Słotwina 3-2 i dopisał do swojego dorobku cenne 3 punkty.

Dziękujemy kibicom za liczne przybycie i wspieranie obu drużyn. Kolejne spotkanie w Ciścu zagramy 16 kwietnia, o godzinie 16:00, a naszym rywalem będzie liderująca Stal Śrubiarnia Żywiec. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz raport pomeczowy.