Inauguracja rundy wiosennej sezonu 2022/2023

Nadszedł ten dzień! Już dzisiaj swoje rozgrywki wznawia żywiecka A-Klasa.

Sytuacja naszego zespołu przed startem ligowych zmagań jest bardzo trudna. Zajmujemy ostatnie miejsce w ligowej tabeli z zaledwie 4 punktami na koncie (1 zwycięstwo, 1 remis). Solidnie przepracowany okres przygotowawczy, wzmocnienia zespołu poczynione przed rundą wiosenną i seria zwycięstw w meczach kontrolnych sprawiają jednak, iż z optymizmem patrzymy na nadchodzące miesiące.

Dzisiaj o godzinie 16:00 chcemy postawić pierwszy krok w drodze do utrzymania w A-Klasie. Podejmiemy na własnym stadionie zespół LKS Sokół Słotwina, który w rundzie jesiennej zgromadził 21 punktów (6-3-4) co pozwoliło im spędzić zimę na 6 miejscu. Wierzymy, że dzisiejsze spotkanie pozwoli naszej drużynie wejść dobrze w rozgrywki i zakończy się zdobyciem 3 punktów.

Zapraszamy wszystkich kibiców do przybycia na stadion i wspierania naszych zawodników.

 

Poniżej prezentujemy też pełny rozkład jazdy 14 kolejki żywieckiej A-Klasy