Informacja organizacyjna

Już w sobotę, 1 kwietnia o godzinie 16:00 nasza drużyna rozegra pierwsze spotkanie w ramach rundy wiosennej sezonu 2022/2023 żywieckiej A-Klasy.

W związku z powyższym Zarząd UKS Maksymilian Cisiec zwraca się z prośbą do wszystkich kibiców i sympatyków naszego klubu, którzy wybierają się na to spotkanie (jak i na kolejne), aby kierowali się bezpośrednio na trybuny i stamtąd dopingowali nasz zespół. Niestety, zgodnie z wymogami Żywieckiego Podokręgu Piłki Nożnej  na terenie budynku klubowego i w jego okolicach mogą przebywać jedynie osoby, których obecność jest niezbędna do prawidłowego przeprowadzenia spotkania. Ponadto w okolicach ławki rezerwowych przebywać mogą wyłącznie osoby, których nazwiska zostały wpisane w protokół meczowy.

Gorąco prosimy o dostosowanie się do powyższej prośby!