Karty członkowskie UKS Maksymilian Cisiec

Podczas styczniowego spotkania sprawozdawczo-wyborczego, z inicjatywy nowo wybranego prezesa Jacka Kąkola, członkowie UKS Maksymilian Cisiec zgodnie ustalili, aby wdrożyć w życie zapis wynikający ze statutu naszego klubu, stanowiący o tym, iż każdy członek klubu UKS Maksymilian Cisiec zobowiązany jest do uiszczania corocznej składki członkowskiej.

W związku z powyższym przygotowane zostały 2 rodzaje kart członkowskich: złota w cenie 200 PLN/rok oraz srebrna w cenie 100 PLN/rok. Posiadanie karty członkowskiej upoważnia jej właściciela do bycia pełnoprawnym członkiem UKS Maksymilian Cisiec i zabierania głosu w sprawie działania klubu, a także daje możliwość kandydowania do zarządu w czasie odbywających się co 4 lata wyborów.
Osoby zainteresowane życiem klubu i chcące mieć realny wpływ na jego funkcjonowanie proszone są o zgłaszanie się do w-ce prezesa Stanisława Kupczaka (tel: 663 549 635) w celu nabycia kart członkowskich.

Ważne: karty członkowskie wydawane są tylko działaczom naszego klubu. Opłaty te nie dotyczą dzieci i młodzieży trenującej w naszym klubie!